Ak Váš domov ešte zíva prázdnotou, rád ho pre Vás zariadim

Ak túžite po nábytku, aký ste si vysnívali, tak sa práve nachádzate na správnom mieste. Na mojej stránke nájdete, po čom ste hladali: dizájn, nápadovosť, funkcionalitu a odbornosť. Mojim cieľom je, aby som Vaše predstavy čím kreatívnejšie presadil do skutočnosti. Aby výsledkom bol taký nábytok, ktorý Vám pripraví radosť a spokojnosť pri používaní a ktorý hrdosťou môžete ukázať svojim priateľom a známym.

Kuchynské linky

Prečo sa rozhodujú ľudia pre jedinečný kuchynský nábytok? Lebo tak majú možnosť si zariadiť svoju kuchyňu na základe vlastného vkusu a vlastných nápadov, aby kuchyňa čo najviac spĺňala ich predstavy. A prečo je to výhodné?

  • Varenie, pečenie, umývanie riadu- väčšina z nás je rád, keď si môže kuchynské činnosti vybaviť čím rýchlejšie. Možno že aj Vy. Pri vstavaných kuchynských linkách sú jednotlivé pohyby plynulejšie, keďže každé príslušenstvo, zásuvka a polica je na Vami predurčenom mieste. A to ešte nie je všetko:
  • Nie iba praktickosť je jedinou výhodou. Výzor nábytku je taktiež podstatné, pričom niektorý z nás kladia práve na výzor najväčší dôraz. Veď kto by netúžil po tom, aby kuchyňa bola v súlade s vlastným vkusom a to do najmenších detailov?

Ako Vám vytvorím vhodný nábytok? Pri vytváraní kuchynského nábytku mám bohaté skúsenosti. Moje vedomosti môže byť využité pre Váš prospech. Môžete si byť istý, že výsledok bude zodpovedať čo najlepšej miere Vaším predstavám. A ešte maličkosť: Pri vytváraní alebo výmene kuchynského nábytku je zvyčajne potrebné aj obkladanie. Túto službu Vám viem taktiež zabezpečiť. Tak môže byť Váš vytúžený nábytok skôr hotový. (www.mr-obkladac.sk)

NAŠE RIEŠENIA

Vstavané skrine

Štyria obľúbenci Prečo sú v súčasnosti vstavané skrine obľúbené? Podľa môjho názoru sa jedná pritom o nasledovné faktory:

  • k dispozicii stojací priestor môže byť maximálne využitý, t.j. už niet viac prázdnych a zaprášených rohov,
  • ich používanie je praktické a príjemné a to v prospech rýchlych ranných príprav,
  • lebo rozdelenie jednotlivých sektorov môže byť určený podľa vlastných predstáv, aby veci mali svoje určené miesto,
  • lebo majú moderný dizajn.

Tieto vlastnosti sa páčia aj Vám, mám pravdu? Aj Vy určite túžite po skrini, ktorá spĺňa všetky štyri obľúbené vlastnosti. Nech sa jedná o hociakú vstavanú skriňu, ja ju Vám vyhotovím. Buďte odvážny a napíšte mi, akú skriňu si predstavujete! Vyhotovená skriňa bude verne odrážať Vaše predstavy a vkus.

NAŠE RIEŠENIA

Iný nábytok

Potrebujem nový! Čoraz častejšie myslíte na túto vetu? Máte starý stôl a musíte jeho závady zakryť obrusom? Máte už dosť z toho, že Vaša stará posteľ praskápri každom malom pohybe? Už sa Vám nezmestia veci do Vašho nábytku do predsiene, a dostať sa  cez dvere Vám už robí značné problémy, ale si nemôžete nájsť vhodný kus nábytku v žiadnej predajni! Objednajte si u mňa! Prečo? Lebo Vám vytvorím presne to, čo potrebujete. Po nadviazaní kontaktu, Vám po spoločnom plánovaní pripravím nábytok na mieru a to presne podľa Vašich predstáv, či sa už má jednať o stôl, posteľ, nábytok do predsiene, záhradný nábytok alebo hociaký iný druh. A to už za 20 dní.

NAŠE RIEŠENIA